Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa - Poznaj ofertę

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w zakresie automatyki przemysłowej. Nasze usługi i produkty kierujemy do średnich i dużych przedsiębiorstw z branży produkcyjnej i przetwórczej. Pomożemy Ci udoskonalić Twoją firmę, wprowadzając nowe rozwiązania technologiczne! Automatyka przemysłowa to nasza specjalność!  

Już teraz zadbaj o bezpieczeństwo Twojego zakładu! Oferujemy maszyny i linie produkcyjne dostosowane do najwyższych zasad bezpieczeństwa. 

Problem z rotacją pracowników produkcyjnych niskiego szczebla? Zainwestuj w automatykę przemysłową, roboty przemysłowe i maszyny zautomatyzowane – to pewne i powtarzalne procesy produkcyjne oraz niższe koszty stałe. Dopasujemy optymalne rozwiązania, dedykowane do Państwa potrzeb.

Twoja firma boryka się z niedotrzymywaniem terminów produkcji, źle oszacowane koszty? Dzięki wdrożeniu dobrego systemu do planowania produkcji wydajność Twojego zakładu wzrośnie nawet do 15%! Skontaktuj się z nami już teraz i poznaj koszt wdrożenia systemu w Twojej firmie. 

Poniżej znajdują się dokładne rozwinięcia opisów poszczególnych obszarów automatyki przemysłowej. Aby uzyskać więcej informacji zachęcamy do kontaktu.

Oferta automatyki przemysłowej:

podajnik-gietarki-salwis

Budowa maszyn przemysłowych

Wykonujemy kompleksowy proces budowy maszyn przemysłowych oraz linii produkcyjnych. Tworzymy konstrukcję urządzeń gniazdowych. Integrujemy również systemy nadrzędne SCADA.

automatyzacja-produkcji3-salwis

Automatyzacja produkcji

Zajmujemy się automatyzacją maszyn, całych linii produkcyjnych w branży przemysłowej i przetwórczej. Przeprowadzamy modernizację układów sterowniczych.

System do planowania produkcji

System do planowania produkcji

Przedstawiamy najlepszy system do planowania produkcji. Sporządzimy dokładny audyt, zajmiemy się wdrożeniem oraz przeszkoleniem pracowników.

Electric control panel enclosure for power and distribution electricity. Uninterrupted, electrical voltage.

Prefabrykacja szaf sterowniczych

Od wielu lat zajmujemy się prefabrykacją szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych, paneli operatorskich. Zapewniamy deklarację zgodności CE, gwarancję oraz serwisowanie.

Automatyka przemysłowa Salwis

Podejmij współpracę z najlepszymi specjalistami z dziedziny automatyki przemysłowej i rozwijaj swój biznes!

Siedziba naszej firmy znajduję się w Krakowie, lecz działania realizacyjne z zakresu automatyki przemysłowej podejmowane są na terenie całej Polski.

Naszym priorytetem względem klienta jest kompleksowa realizacja prac projektowo instalacyjnych. Co to oznacza? W momencie podpisania z Nami umowy nie musisz się martwić o kwestie techniczne, a także związaną z tym biurokrację. Projektujemy w pełni świadomi z myślą o późniejszym wykonawstwie.

Inwestycja w automatyzację produkcji oraz robotyzację zakładu to najlepsza decyzja! Dzięki skorzystaniu z naszych usług z zakresu automatyki przemysłowej wiele firm zwiększyło wydajność swoich produkcji.

Posiadanie dobrego systemu do planowania produkcji pozwala na pełną kontrolę nad procesami w firmie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracamy uwagę na najważniejsze czynniki mające wpływ na rozwój zakładu, by przygotować idealną ofertę automatyki przemysłowej.

Dla przedsiębiorców oferujemy także pomoc w finansowaniu. Pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnych leasingów bankowych.

Powierz nam kwestie rozwoju Twojego zakładu, jesteśmy najlepsi na rynku! W zakładce Realizacje z dumą przedstawiamy referencje zadowolonych klientów.

Poznaj naszą ofertę i umów się na bezpłatne konsultacje!

Nasi klienci:

POMOGĘ NA KAŻDYM ETAPIE REALIZACJI INWESTYCJI

Umów się na darmową konsultację lub zadzwoń!

Jestem kierownikiem działu budowy maszyn w Salwis.pl. Zachęcam do skorzystania z bezpłatnej konsultacji telefonicznej w celu omówienia szczegółów inwestycji. 

inż. Adrian Wywiał

Adrian-Wywial-profil