Branża drzewna

Branża drzewna to jedna z podstawowych gałęzi przemysłu, od której zależy produkcja setek tysięcy produktów. Jednocześnie jest to dziedzina pełna wyzwań wynikających ze specyfiki wykorzystywanych materiałów, a także ich rozmiarów. Istnieją jednak sposoby, by automatyzacja produkcji w branży drzewnej przebiegała szybko, sprawnie i dawała spektakularne rezultaty – a firma Salwis może się tymi sposobami podzielić także z Twoim zakładem.

drzewo produkcja

Oferta automatyki przemysłowej dla branży drzewnej

Branża drzewna niesie ze sobą wiele wyzwań związanych z ciężkimi materiałami i bezpieczeństwem przy obróbce drewna. Dzięki automatyzacji produkcji możesz uprościć proces produkcji towarów czy materiałów, jednocześnie ograniczając zagrożenia wynikające ze specyfiki tej branży. Przygotowujemy i realizujemy projekty przeznaczone dla różnych sektorów branży drzewnej, niezależnie od ich specjalizacji. Do tej pory w ramach budowy maszyn przemysłowych dla branży drzewnej stworzyliśmy m.in. maszynę do frezowania krążków drewnianych czy linię do rozcinania i segregowania palet różnych wielkości. Jest to  jedynie próbka naszych możliwości – nasz interdyscyplinarny zespół chętnie przygotuje dla danego zakładu różnorodne urządzenia dostosowane do jego potrzeb.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE ROZWIĄZANIA DLA BRANŻY DRZEWNEJ?

Salwis to firma tworzona przez pasjonatów zagadnień z zakresu elektroenergetyki i automatyki przemysłowej, którzy swoje zainteresowania poszerzyli o kierunkową edukację i wieloletnie doświadczenie. Działamy na rynku od wielu lat, obsługując podmioty z branży drzewnej, jak i wielu innych gałęzi przemysłu. Posiadamy wiedzę, która umożliwia nam kreatywne podejście do każdego z projektów z zakresu automatyki przemysłowej i dostosowanie tworzonych urządzeń do wymagań klienta – niezależnie od tego, jak bardzo są specyficzne. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy!