Branża Spożywcza

linia produkcyjna zdjęcie

Branża spożywcza potrzebuje wyspecjalizowanych i bezpiecznych rozwiązań, które możemy jej zapewnić. Oferujemy projekty oraz budowę maszyn przemysłowych dla przedsiębiorstw specjalizujących się w przetwórstwie żywności, pozwalające na zwiększenie efektywności produkcji oraz jej bezpieczeństwa. 

W naszej ofercie znajdują się usługi takie jak projektowanie i budowa maszyn przemysłowych jak również całych linii technologicznych i produkcyjnych. Projekty realizujemy od wstępnego opisu zlecenia, aż po jego ostateczny odbiór, nie obciążając naszych zleceniodawców poszukiwaniem dodatkowych kontrahentów. Zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz konsultacje wraz z możliwością leasingowania projektu u naszego partnera. 

Kontrola oraz ciągłość procesu jest naszym priorytetem. Wszystkie nasze usługi z zakresu automatyki przemysłowej zostały zaprojektowane tak, by osiągać jak najlepsze wyniki z zachowaniem wszelkich wytycznych jakościowych i BHP. Prowadząc prace dostosowujemy się także do panujących w firmie standardów, dzięki czemu nasze linie produkcyjne stają się naturalnym elementem procesu produkcyjnego. Dodatkowo wykorzystywane przez nas materiały spełniają wszystkie normy branży spożywczej. 

branża spożywcza

Rozwiązania automatyki przemysłowej
dla branży spożywczej

Oferujemy projekty i budowy w pełni zautomatyzowanych oraz zrobotyzowanych linii przemysłowych przeznaczonych dla branży spożywczej. Wykonujemy plany konstrukcji maszyn “od zera” i dostosowujemy je do wymagań danego klienta. Jesteśmy także ekspertami w dziedzinie modernizacji istniejących urządzeń w celu zwiększenia wydajności i minimalizacji kosztów produkcji. 

Wszystkie projekty wdrażane przez Salwis są wykonywane według najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Nasze realizacje oparte są regułami strategii SAFETY, które gwarantują staranne wykonanie prac. Wysoką jakość wykonawstwa łączymy także z indywidualnym podejściem, które sprawia, że dany zakład może zwiększyć wydajność dzięki technologicznym innowacjom. Jednocześnie dostosowujemy nasze projekty i pomysły do realiów i zasad obowiązujących w danym zakładzie, by jak najlepiej wpasować się w jego standardy.

 

 

Strategia działania

Do każdego projektu podchodzimy w pełni indywidualnie, aby zaspokoić wszelkie wymagania klienta. Konsultujemy działania z klientem już na etapie ich planowania. Bazując na uzyskanych w ten sposób informacjach dobieramy innowacyjne technologie, na których zakład może najlepiej zyskać. 

Kontakt z klientem zaczyna się na poziomie wstępnej koncepcji. Po jej akceptacji rozszerzamy rozmowy omawiając najdrobniejsze szczegóły inwestycji. Wieloetapowy system projektowania powiązany z ciągłym kontaktem z klientem umożliwia wprowadzanie modyfikacji i szybką eliminację ewentualnych problemów w zarodku. Urządzenie najpierw budujemy na własnym zakładzie i przeprowadzamy testy funkcjonowania wdrożonych systemów by zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

produkcja spożywcza

Przykładowe Realizacje

Modernizacja linii produkcyjnej w wiodącym zakładzie automotive

 

Jako firma posiadamy dział elektroenergetyki. Budujemy przyłącza z własnymi stacjami transformatorowymi zapewniając pewne źródło energii, niezbędne do prawidłowej pracy zakładu.

Przykład realizacji: Bef

Branża spożywcza