Naprawy i modernizacja układów kompensacji mocy biernej

Modernizacja układów kompensujących od A do Z

Z biegiem lat każda maszyna ulega zużyciu, szczególnie przy intensywnej eksploatacji, jaka ma miejsce w wielu zakładach przemysłowych. Dotyczy to również układów kompensacji mocy biernej. Nie oznacza to jednak, że co kilka lat muszą one inwestować w zupełnie nowe rozwiązania lub godzić się z tym,  że wadliwe układy powodują dodatkowe koszty. Modernizacja układów kompensacji w większości przypadków rozwiąże wszystkie problemy związane ze starzeniem się instalacji, a przy tym zapewni dodatkowe oszczędności.

Nasza modernizacja układów kompensacji obejmuje kompletną analizę już istniejącego układu i jego przebudowę od podstaw. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy szybko wskazać kluczowe dla wprowadzanych ulepszeń elementy i zastąpić je współczesnymi rozwiązaniami o lepszych wskaźnikach. Po zakończonej modernizacji układu kompensacji wykonujemy uruchamianie wykonanej instalacji i sprawdzamy jej wskaźniki, by zapewnić Ci najwyższą jakość obsługi.

Awaria? Sprawdź nasze naprawy układów kompensacji mocy biernej

Awarie mogą zdarzyć się w każdym zakładzie – zarówno te spowodowane przez wewnętrzne problemy, jak i zewnętrzne czynniki. W takich przypadkach liczy się szybkość działania, którą mogą Ci zapewnić nasze naprawy układów kompensacji mocy biernej.

W skład naszych usług z zakresu naprawy układów kompensacji wchodzi nie tylko usunięcie usterki. Kompleksowo przeanalizujemy przyczynę awarii, wykonamy profesjonalną diagnozę i wymienimy zużyte elementy lub dokonamy niezbędnych ustawień systemu. Podejmiemy również działania prewencyjne i profilaktyczne i podzielimy się informacjami i radami, które sprawią, że awarie będą zdarzać się w danym zakładzie znacznie rzadziej.  Dodatkowo posiadamy szeroki asortyment części zamiennych, dzięki czemu nasze naprawy układów kompensacji przebiegają błyskawicznie, nie powodując dodatkowych start związanych z przestojami czy zwiększonymi kosztami energii elektrycznej.