O nas

Misja Salwis to: " Innowacyjna produkcja i niskie koszty za energię "

Poznaj historię, misję oraz pracowników Salwis!

Salwis-zakładka-o-nas

WŁAŚCICIELE FIRMY

Adrian-Wywial-Salwis

 Mgr inż. Adrian Wywiał

project manager  

Mgr inż. Michał Nowak 

ceo
Bartek-Bulka-Salwis

Mgr inż. Bartłomiej Bułka 

KEY Account manager

Historia firmy Salwis

Nazwa Salwis pochodzi od łacińskiego słowa salvis. Słowo to oznacza oszczędność. 

Firma została założona w 2016r. przez Michała Nowaka absolwenta Akademii Górniczo-Hutniczej i Politechniki Krakowskiej w Krakowie.  Oferta objęła szereg działań związanych z branżą elektroenergetykiWprowadziliśmy usługi tj. dostosowanie układów pomiarowych, budowa instalacji  fotowoltaicznych, budowa stacji transformatorowych, kompensacja mocy biernej. Chcieliśmy w jak największym stopniu wpłynąć na zmniejszenie opłat firm za energię elektryczną. 

W 2017 roku podjęliśmy decyzję o rozbudowie naszej oferty. Ze względu na szerokie doświadczenie wprowadziliśmy usługi związane z automatyką przemysłową. Nasze działania objęły budowę maszyn przemysłowych, prefabrykację szaf sterowniczych, wprowadzanie systemów do planowania produkcji.  

Inwestycja w rozwój firmy zarówno ze strony elektroenergetyki jak i automatyki przemysłowej, umożliwiła nam nawiązywanie współpracy z różnorodnymi firmami. 

Obecnie posiadamy biuro projektowe w Krakowie oraz halę montażową w Pawłowicach, gdzie realizujemy prace konstrukcyjne i obróbkę stal.

ZESPÓŁ Salwis

Salwis składa się z grupy inżynierów, którzy podchodzą do każdego zadania w kompleksowy sposób. 

Nasz skład liczy obecnie ponad  20 osób, głównie inżynierów.  Sprawami dot. elektroenergetyki oraz automatyki przemysłowej zajmują się elektrycy, automatycy, projektanci oraz prefabrykatorzy. W naszym składzie pracują również specjaliści ds. administracyjnych oraz marketingowych. Na co dzień współpracujemy również z innymi firmami w celu jak najlepszej obsługi Inwestora. 

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki realizacje w której z dumą prezentujemy nasze zrealizowane projekty.

Zapraszamy do poznania naszej oferty elektroenergetyki oraz automatyki przemysłowej.
Zaufało nam już wiele firm! Niech Twoja będzie następna!