O nas

Poznaj firmę Salwis

Zapraszamy do poznania firmy Salwis. Tutaj dowiesz się, w jaki sposób doszło do powstania jednej z lepszych firm dbających o energetykę Twojego zakładu! 

Poznaj naszą historie, cele oraz całą ekipę tworzącą Salwis!

Pomysłodawcy Salwis

Misja Salwis to zwiększenie efektywności produkcji i zmniejszenie kosztów za energię elektryczną.

Adrian-Wywial-Salwis

 Mgr inż. Adrian Wywiał

Kierownik działu automatyzacji 

Mgr inż. Michał Nowak 

Prezes Salwis 
Bartek-Bulka-Salwis

Mgr inż. Bartłomiej Bułka 

Kierownik działu elektroenergetyki 

Historia firmy Salwis

Nasze działania rozpoczęliśmy w 2016 roku. Na samym początku zajmowaliśmy się projektowaniem instalacji elektrycznych.  Siła przebicia w tamtym czasie nie była prosta. Na rynku pracy funkcjonowało już wiele firm, które zajmowały się usługami dot. energii elektrycznej. Od samego początku dążyliśmy do wzajemnej współpracy z innymi firmami, a nie stawianie się w postaci konkurencji.

Wraz z upływem czasu, nasza oferta objęła szereg działań związanych z branżą elektroenergetykiWprowadziliśmy usługi tj. dostosowanie układów pomiarowych, budowa instalacji  fotowoltaicznych, budowa stacji transformatorowych, kompensacja mocy biernej. Chcieliśmy w jak największym stopniu wpłynąć na zmniejszenie opłat firm za energię elektryczną. 

W 2017 roku podjęliśmy decyzję o rozbudowie naszej oferty.

Ze względu na szerokie doświadczenie wprowadziliśmy usługi związane z automatyką przemysłową. Nasze działania objęły budowę maszyn przemysłowych, prefabrykację szaf sterowniczych, wprowadzanie systemów do planowania produkcji.  

Inwestycja w rozwój firmy zarówno ze strony elektroenergetyki jak i automatyki przemysłowej, umożliwiła nam nawiązywanie współpracy z różnorodnymi firmami. 

Obecnie posiadamy biuro projektowe w Krakowie oraz halę montażową w Pawłowicach, gdzie realizujemy prace konstrukcyjne i obróbkę stali.

Team Salwis

Salwis składa się z grupy najlepszych inżynierów, którzy podchodzą do każdego zadania w kompleksowy sposób. 

Nasz skład liczy obecnie 16 osób.  Sprawami dot. elektroenergetyki oraz automatyki przemysłowej zajmują się najlepsi elektrycy, elektromonterzy, automatycy, projektanci oraz prefabrykatorzy. W naszym składzie pracują również specjaliści ds. administracyjnych oraz marketingowych. Na co dzień współpracujemy również z innymi firmami w celu jak najlepszej obsługi Inwestora. 

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki realizacje w której z dumą prezentujemy nasze zrealizowane projekty.

Zapraszamy do poznania naszej oferty elektroenergetyki oraz automatyki przemysłowej.
Zaufało nam już wiele firm! Niech Twoja będzie następna!