Prefabrykacja szaf sterowniczych

Prefabrykacja rozdzielnic dla układów zasilania oraz sterowania

Prefabrykacja szaf sterowniczych to nasz chleb powszedni. Wykonujemy usługi z zakresu prefabrykacji rozdzielnic dla układów zasilania oraz sterowania. Kompleksowo realizujemy projekty, od opracowania dokumentacji po prace rozruchowe i utrzymanie.

Nasza prefabrykacja szaf sterowniczych to proces, który wykonujemy w stu procentach kompleksowo – już od pierwszego telefonu, aż do ostatniego stadium realizacji. Przy każdym tego rodzaju zleceniu przywiązujemy ogromną uwagę do starannego wykonania i jakości. Każdy projekt wykonujemy na indywidualne zlecenie i dopasowujemy go do wymagań, potrzeb i preferencji naszych klientów. Jednocześnie na każdym etapie prefabrykacji szaf sterowniczych dbamy o wysoką jakość części oraz bezpieczeństwo całej instalacji. Dzięki temu możemy Ci zagwarantować jej bezproblemowe i wydajne działanie.

Szafa sterownicza automatyki
Szafa Sterownicza Automatyki
 
Szafka sterownicza młyna rolkowo - misowego
Foto 2 – Szafka sterownicza młyna rolkowo – misowego

Realizujemy projekty w obszarze prefabrykacji:

  • Szaf sterowniczych;
  • Paneli operatorskich dla linii i poszczególnych maszyn;
  • Rozdzielnic elektrycznych nn;

Każdorazowo wykonując usługi montażu i prefabrykacji zachowujemy najwyższe standardy jakościowe. Stosujemy komponenty firm z najwyższej półki: Rittal, Schneider Electric, ABB, Siemens, Eaton, Wago. Posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają na wykonawstwo również w oparciu o dedykowane urządzenia, w zależności od wymagań klienta.

Wycenę szaf realizujemy bazując na projekcie elektrycznym, lub w przypadku jego braku szacujemy zawartość aplikacji. Od lat współpracujemy z hurtowniami w całej Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny i najwyższą jakość. Na nasze produkty wystawiamy deklaracje zgodności CE.

Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych to rutynowa działalność naszej firmy. Zajmujemy się tym od samego początku istnienia, tym samym realizowaliśmy projekty dla wielu przedsiębiorstw. Dostarczamy rozwiązania dla różnych środowisk pracy, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Szafa układu zasilania
Foto 3 – Szafa układu zasilania

Na życzenie klientów dokonujemy montażu na obiekcie oraz zajmujemy się uruchomieniem i serwisem. Wykonane przez nas szafy znajdują zastosowanie w rożnych środowiskach pracy oprócz standardowych zastosowań posiadamy doświadczenie w wykonawstwie rozwiązań w obszarach zagrożenia wybuchem – strefy Ex.

 

Jak pracujemy nad prefabrykacją szaf sterowniczych?

Cykl projektu prefabrykacji

Dla kogo pracujemy?

  • Zakłady przemysłowe: Wykonujemy kompleksową realizację prac tj: projekt, prefabrykacja, dostarczenie i serwis automatyki;
  • Producenci maszyn i urządzeń: Prefabrykacja zgodnie ze standardami zamawiającego. Wykonanie w oparciu o istniejący projekt lub własny.

Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielczych to nasza specjalność!

Szafa sterownicza układu zasilania
Foto 4 – Szafa układu zasilania
 

Szukasz firmy do współpracy przy prefabrykacji rozdzielnic i szaf sterowniczych?

Dobrze trafiłeś, skontaktuj się z nami !

+48 510 393 706

Najczęściej zadawane pytania

Prefabrykacja szaf

Czy jest możliwość zaprojektowania szafy sterowniczej od podstaw (mam pomysł jak to zrobić)?

Tak – możemy wykonać zadanie kompleksowo tj. projekt, wizualizacja, prefabrykacja uruchomienie

Jaki zakres szaf możecie wykonać?

Szafy sterownicze, siłowe, rozdzielcze … Dysponujemy warsztatem, pełnym sprzętu dzięki czemu mamy nieograniczone możliwości wykonawstwa.

Czy jest możliwość dostarczenia szafy poza granice Polski?

Tak – Jesteśmy w stanie dostarczyć szafę w jakiekolwiek miejsce na świecie i ją tam uruchomić 🙂

Ile trwa realizacja rozdzielnicy?

W zależności od użytych materiałów do projektu. Przy standardowych częściach czas realizacji wynosi kilka dni na szafę.

Ile kosztuje wycena?

Wycenę szaf realizujemy bezpłatnie!

Więcej informacji na temat systemów automatyki znajdujesz w poniższych artykułach. Polecamy !