Projektowanie instalacji elektrycznych

Projektowanie instalacji elektrycznych dla Twojej oszczędności

Ceny prądu nieustannie rosną, co odczuwają zarówno prywatni odbiorcy, jak i właściciele zakładów oraz innych dużych obiektów. Ta ogólnopolska tendencja może jednak zostać ograniczona przez wybór odpowiednich rozwiązań na etapie projektowania instalacji elektrycznych będącego częścią naszej oferty.

Rozpoczynając projektowanie instalacji elektrycznych bierzemy pod uwagę specyfikę danego obiektu, jego przeznaczenie oraz szereg innych czynników. Dzięki temu do każdego zlecenia możemy podejść indywidualnie, dobierając zaawansowane rozwiązania wpływające na późniejsze zużycie prądu. W czasie projektowania instalacji elektrycznych wskażemy Ci optymalne, energooszczędne rozwiązania, które możemy wdrożyć w Twoim obiekcie. Zasugerujemy także specjalistyczne systemy i urządzenia, które nie tylko zwiększą wydajność energetyczną sieci, ale także poprawią jej stabilność i zabezpieczą podłączone do niej maszyny. Dzięki temu oszczędzisz nie tylko na samych rachunkach za prąd, ale także ograniczysz przestoje i zapewnisz sobie nieprzerwaną pracę bez kosztów wynikających z pojawiających się awarii.

projektowanie instalacji elektrycznych

Projekt instalacji elektrycznej tworzony przez profesjonalistów

Przy każdym zleceniu projektowania instalacji elektrycznych możemy Ci zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania i sprawdzone metody. Nie byłoby to możliwe bez naszego zespołu, w którym pracuje aż 16 specjalistów, których wiedza codziennie pozwala naszym klientom cieszyć się z wysokiej jakości systemów. W ekipie Salwis czekają na Ciebie między innymi elektrycy, elektromonterzy, projektanci oraz prefabrykatorzy realizujący zlecenia dla dużych firm i małych przedsiębiorstw. Projektowanie instalacji elektrycznych nie ma dla nich żadnych tajemnic, podobnie jak nietypowe pomysły czy instalacje, które dla wielu okazały się wyzwaniem. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że uda nam się wykonać kompleksowy projekt instalacji elektrycznej także dla Twojej firmy.

Jakie projekty instalacji elektrycznych wykonujemy?

Nasza firma kompleksowo wykonuje projekty instalacji elektrycznych dla zakładów przemysłowych, firm, biznesów i innych dużych podmiotów. Nasza oferta obejmuje: 
 • Projekty stacji transformatorowych słupowych (napowietrznych) SN/nN (160 ,250, 400, 630 kVA)

 • Projekty stacji transformatorowych kontenerowych (400, 630, 800, 1000, 1600, 2000 kVA)

 • Projekty zasilania obiektów produkcyjnych, serwerowni, biurowców, budynków użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych

 • Projektowanie instalacji elektrycznych wnętrzowych, ppoż i odgromowych w ww. typach budynków

Co wyróżnia naszą firmę?

Od lat realizujemy projekty instalacji elektrycznych różnego rodzaju. Projekty elektryczne stanowią jedną z głównych gałęzi naszej działalności. Każde zlecenie stanowi dla nas okazję do przekucia naszego wieloletniego doświadczenia w nowe rozwiązania. W naszej pracy wykorzystujemy sprawdzone metody i nowoczesne części i sprzęt, by przy każdym projekcie instalacji elektrycznych zapewnić naszym klientom najwyższą jakość wykonania i bezproblemowe działanie każdej instalacji. 

Zapewniamy kompleksową realizację każdego projektu tj.:

 • Projekt
 • Wykonawstwo
 • Odbiór końcowy
 • Gwarancję i opiekę serwisową

Dlaczego warto z nami współpracować?

Posiadamy autorski system kontroli realizacji projektów – systematycznie informujemy klientów o postępie prac i terminach

Działamy zespołowo. Cechujemy się fachowością, zaangażowaniem i terminowością wykonania zleconych projektów instalacji elektrycznych. Oferujemy dodatkowo:

 • przedstawienie możliwych rozwiązań i koncepcji,
 • analizę założeń projektowych,
 • ciągły nadzór nad realizacją projektu,
 • systematyczne informowanie Inwestora o etapach projektu,
 • gwarancja jakości w bardzo dobrej cenie,
 • doradzamy w kwestiach finansowania inwestycji np. dotacje

SZUKASZ POMOCY W REALIZACJI INWESTYCJI?

MASZ DODATKOWE PYTANIA? Zadzwoń

Jestem kierownikiem działu elektroenergetyki w Salwis.pl. Zachęcam do skorzystania z bezpłatnej konsultacji telefonicznej w celu omówienia szczegółów inwestycji. 

mgr inż. Bartek Bułka

Bartłomiej Bułka zdjęcie profilowe