Elektroenergetyka

Poznaj naszą ofertę elektroenergetyki

Kompleksowa obsługa: Projekt wdrożenie serwis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w zakresie elektroenergetyki. Nasze usługi kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw z branży produkcyjnej i przetwórczej. Pomożemy Twojej firmie zredukować wydatki na energię elektryczną. Elektroenergetyka to czysty zysk dla Twojego zakładu! 

Jesteś zainteresowany budową stacji transformatorowej? Wykonamy dla Ciebie bezpłatną inwentaryzację, przedstawimy możliwości realizacji.  Zapewnimy kompleksową obsługę na każdym etapie projektu. Dzięki posiadaniu własnej stacji transformatorowej Twoja firma zaoszczędzi nawet do 50 tys. zł rocznie!

Planujesz modernizację instalacji elektrycznej  w Twoim zakładzie? Nasz wykwalifikowany zespół z zakresu elektroenergetyki przeprowadzi szczegółowy audyt energetyczny Twojej inwestycji. Dostosujemy dotychczasowy układ pomiarowy do  bieżących wymagań rynkowych. Dzięki przeprowadzonej modernizacji pobór mocy czynnej spadnie nawet do 5%, a ciągłość zasilania zakładu znacznie się poprawi. 

Poniżej znajdują się dokładne rozwinięcia opisów poszczególnych obszarów naszej działalności. Aby uzyskać więcej informacji zachęcamy do kontaktu.

Budowa stacji transformatorowej

Budowa stacji transformatorowych

Prowadzimy kompleksowe działania w zakresie budowy stacji transformatorowych, przebudowy, zmiany układów zasilania obiektów, budowy nowych układów zasilania.

Projektowanie instalacji elektrycznej

Projektowanie instalacji elektrycznej

Wykonujemy projekty stacji transformatorowych słupowych (napowietrznych), kontenerowych, zasilania obiektów (serwerownie, produkcja) oraz instalacji elektrycznych we wnętrzowych.

Dostosowanie układu pomiarowego

Dostosowanie układu pomiarowego

Dostosujemy istniejący układ pomiarowy Twojego zakładu do bieżących wymagań technicznych. Przeprowadzimy bezpłatną inwentaryzację, wskażemy, które urządzenia wymagają modernizacji.

Kompensacja mocy biernej

Kompensacja mocy biernej

Specjalizujemy się w usłudze doboru oraz montażu baterii do kompensacji mocy biernej. Oferujemy baterie kondensatorów, filtry aktywne, dławiki kompensacyjne i odstrajające.

Podejmij współpracę z najlepszymi specjalistami z dziedziny elektroenergetyki i rozwijaj swój biznes!

Siedziba naszej firmy  znajduję się w Krakowie, lecz działania realizacyjne podejmowane są na terenie całej Polski. Nasza elektroenergetyka może dotrzeć także do Twojego zakładu!

Naszym priorytetem względem klienta jest kompleksowa realizacja prac projektowo budowlanych. Co to oznacza? W momencie podpisania z nami umowy nie musisz się martwić o kwestie techniczne, a także związaną z tym biurokrację.

Od wielu lat zajmujemy się kompensacją mocy biernej. Nasi klienci chętnie korzystają z tej usługi m.in. w celu wymiany wyeksploatowanych elementów.

Jesteśmy specjalistami w budowie stacji transformatorowych słupowych i kontenerowych. Po kompleksowo wykonanej realizacji zapewniamy gwarancję jakości i opiekę serwisową.

Dla przedsiębiorców oferujemy także pomoc w finansowaniu. Na bieżąco analizujemy możliwości pozyskania Funduszy Europejskich oraz pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnych leasingów bankowych.

Powierz nam elektroenergetykę Twojej firmy, jesteśmy najlepsi na rynku! W zakładce Realizacje z dumą przedstawiamy referencje zadowolonych klientów.

Poznaj naszą ofertę i umów się na bezpłatne konsultacje!

Nasi klienci: