Elektroenergetyka

Poznaj naszą ofertę elektroenergetyki

Kompleksowa obsługa: Projekt wdrożenie serwis

Jesteś zainteresowany budową stacji transformatorowej? Wykonamy dla Ciebie bezpłatną inwentaryzację, przedstawimy możliwości realizacji.  Zapewnimy kompleksową obsługę na każdym etapie projektu. Dzięki posiadaniu własnej stacji transformatorowej Twoja firma zaoszczędzi nawet do 50 tys. zł rocznie!

Planujesz modernizację instalacji elektrycznej  w Twoim zakładzie? Nasz wykwalifikowany zespół z zakresu elektroenergetyki przeprowadzi szczegółowy audyt energetyczny Twojej inwestycji. Dostosujemy dotychczasowy układ pomiarowy do  bieżących wymagań rynkowych. Dzięki przeprowadzonej modernizacji pobór mocy czynnej spadnie nawet do 5%, a ciągłość zasilania zakładu znacznie się poprawi. 

Stacja transformatorowa

Budowa stacji transformatorowych

Prowadzimy kompleksowe działania w zakresie budowy stacji transformatorowych, przebudowy, zmiany układów zasilania obiektów, budowy nowych układów zasilania.

przemysłowa instalacja fotowoltaiczna

Przemysłowe instalacje fotowoltaiczne

Kompleksowo wykonujemy przemysłowe instalacje fotowoltaicznych o mocy > 50 kWp. Specjalizujemy się w przyłączeniu instalacji fotowoltaicznych do sieci elektroenergetycznej - telemechanika.

Dostosowanie układu pomiarowego

Dostosowanie układu pomiarowego

Dostosujemy istniejący układ pomiarowy Twojego zakładu do bieżących wymagań technicznych. Przeprowadzimy bezpłatną inwentaryzację, wskażemy, które urządzenia wymagają modernizacji.

BATERIA KONDENSATORÓW BK-140 kVAr

Kompensacja mocy biernej

Specjalizujemy się w usłudze doboru oraz montażu baterii do kompensacji mocy biernej. Oferujemy baterie kondensatorów, filtry aktywne, dławiki kompensacyjne i odstrajające.

Podejmij współpracę z najlepszymi specjalistami z dziedziny elektroenergetyki i rozwijaj swój biznes!

Naszym priorytetem względem klienta jest kompleksowa realizacja prac projektowo budowlanych. Co to oznacza? W momencie podpisania z nami umowy nie musisz się martwić o kwestie techniczne, a także związaną z tym biurokrację.

Dla przedsiębiorców oferujemy także pomoc w finansowaniu. Na bieżąco analizujemy możliwości pozyskania Funduszy Europejskich oraz pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnych leasingów bankowych.

Powierz nam elektroenergetykę Twojej firmy, jesteśmy najlepsi na rynku! W zakładce Realizacje z dumą przedstawiamy referencje zadowolonych klientów.

Poznaj naszą ofertę i umów się na bezpłatne konsultacje!

Nasi klienci: